GAZETA GMINNA WRZESIEŃ 2020

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Z KRONIKI PRZEDSZKOLA W RYBARZOWICACH

Na szczęście 11 maja powróciliśmy do placówki, chociaż w mocno okrojonym składzie. Z każdym tygodniem przybywało dzieci, a przedszkole stosowało wzmożone przepisy sanitarne.

NOWE PROJEKTY I DZIAŁANIA

W czerwcu realizowaliśmy projekt edukacyjny "Wyobraźnia dziecka otwiera świat". Koordynatorem projektu była mgr Patrycja Kubica. Przedszkolaki z zapałem brały udział w proponowanych zabawach, wykazując swoją pomysłowość i kreatywność. Powstawały różnorodne klockowe budowle... Ostatecznym "testem na wyobraźnię" była praca plastyczna. Nie dajmy dzieciom telefonów! Rozwijajmy ich wyobraźnię!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

18 czerwca rodzice z dziećmi  w wyznaczonych godzinach przybyli do ogrodu przedszkolnego, gdzie odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego. Uroczystość przebiegała inaczej niż zwykle: bez tańców, piosenek, imprezy Dnia Rodziny… Było inaczej! Tym niemniej dziękujemy dzieciom za to, że mogliśmy spędzić z nimi czas. Gorące podziękowania kierujemy do Wszystkich Rodziców dziękując za życzliwość i pomoc dla całego przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim Sympatykom placówki, osobom fizycznym, organizacjom, instytucjom, Urzędowi Gminy za wspieranie przedszkola. Polecamy się na przyszłość:)

WAKACYJNE ZABAWY W PRZEDSZKOLU

W lipcu do przedszkola uczęszczała grupka dzieci. Atrakcyjne zabawy wspomagały indywidualny rozwój wychowanków i zapewniały radosny nastrój.  Jednym słowem: wakacje w przedszkolu nie są takie złe!

Przed nami sierpień- czas przygotowanie placówki do nowego roku, drobne remonty…. Chcemy życzyć wszystkim dobrego nastawienia do otaczającej rzeczywistości!

Jadwiga Kozłowska
jablko-ruchomy-obrazek-0011jablko-ruchomy-obrazek-0011jablko-ruchomy-obrazek-0011jablko-ruchomy-obrazek-0011jablko-ruchomy-obrazek-0011jablko-ruchomy-obrazek-0011