POŻEGNAMY STARSZAKÓW.....

Kończą edukację Starszaki

I idą dalej przecierać
Szkolne, klasowe szlaki..."

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Publicznego Przedszkola w Rybarzowicach składają serdeczne podziękowania dla Rodziców za bezinteresowną pomoc, życzliwość i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola przez cały rok! Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie, uśmiech i ciepłe słowa. Szczególne Podziękowania kierujemy w stronę członków Rady Rodziców, których zaangażowanie umożliwiało sprawną i skuteczną działalność całej przedszkolnej społeczności. Dziękujemy za pomoc, zaangażowanie w przygotowanie uroczystości. Wspaniałe chwile z udziałem Dzieci i Państwa na zawsze pozostaną w naszych sercach. Życzymy WSZYSTKIM wytrwałości i sukcesów w codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym!  Dziękując, życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji!

slonce-ruchomy-obrazek-0068slonce-ruchomy-obrazek-0068slonce-ruchomy-obrazek-0068