RODZINNE AKTYWNOŚCI ZIMOWE

RODZINNE AKTYWNOŚCI ZIMOWE:)

Cieszymy się, że wspólnie z dziećmi spędzacie czas na zabawie i spacerach na świeżym powietrzu:) Zachęcamy do aktywnego wypoczynku!

*Zdjęcia 1-2  Galerię otwiera Lenka z grupy Starszaki i jej uroczy bałwanek w przydomowym ogródku. BRAWO!
* Zdjęcie nr 3 Wiktorek z grupy Średniaków i jego pierwszy tej zimy bałwanek:) SUPER!
* Na zdjęciach 4, 5 i 6 Wojtuś ze Średniaków, razem z bratem Kubą jeżdżą na sankach:) CUDOWNIE!
* Zdjęcie nr 7 Anetka z grupy Starszaków ze swoim bratem Kubusiem oddaje się śnieżnym atrakcjom:) BRAWO!
* Na zdjęciu 9 Adaś ze Starszaków i jego śnieżne dzieło:) CUDNIE!
* Zdjęcia 10 i 11 Taki transport to ja rozumiem! Antosia i Ignaś wracają do domu:) BRAWO!
* Na zdjęciach 12, 13 i 14 Julianek na pobiednim, zimowym spacerze na ścieżce rowerowej:} SUPER!