PODZIĘKOWANIA W 2021/22

Podziękować chcemy
I uśmiechem odpłacimy,
Słowem: Dziękujemy!"

milosc-ruchomy-obrazek-0312Dyrektor Przedszkola gorąco dziękuje Panu Tomaszowi Szwed oraz Panu Marcinowi Babiarczyk z Komendy Policji w Szczyrku za pogadankę i spotkanie z dziećmi w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje":)

milosc-ruchomy-obrazek-0312Dyrektor Przedszkola serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego Firmom:

*LAMKUR z Rybarzowic
*PROSPERPLAST z Rybarzowic
*OGRODNICTWO A., K. Wojtusiak,
*PIEKARNIA SZCZYRKOWSKA
*ZPM HAŃDEREK Buczkowice
*Firma AMBI
*Serdeczne podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich w Rybarzowicach za nieodpłatne wypożyczenie naczyń
*Wójtowi Gminy Buczkowice za udostępnienie sali DL w Rybarzowicach oraz Wszystkim, którzy sprawili, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech:)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM
*GRUPY MALUSZKI:

- Miłosza B., Asi T., Antosia M., Hani Sz., Filipka K. - ciasta
- Patryka H., Wiktorii i Mateuszka K., Filipka M., Eli K.,Laury Ś., Bartusia J., Amandy L., Antosi G., Miłoszka B., Michałka P., Antosia M.- vouchery i fanty
*Z GRUPY ŚREDNIAKI:
- Paulinki G., Mikołaja K., Wojtusia Ś., Martynki A., Mai Cz., Hani L., Ani K., Tymusia C. - ciasta
- Martynki A., Mai Cz., Sebastiana G., Paulinki G., Ani K., Amelki Ł., Roksany M., Oliwiera P., Kornela R., Tymusia C., Hani L., Kubusia Ł., - fanty i vouchery.
* Z GRUPY STARSZAKI:

- Oli G., Zuzi G., Nikodema K., Martynki P., Leona Ś., Zuzi S.- ciasta
- Hani D., Zuzi G., Oli G., Zuzi H., Nikodema K., Marysi K., Kasi K., Marysi M., Antosi M., Tomka P., Martynki P., Zuzi S., Olka Ś.,
Salomii S., Marty M. - fanty i vouchery

serce-ruchomy-obrazek-0294Dyrektor Przedszkola uprzejmie dziękuje Firmie RECORN Rybarzowice Panu Pawłowi Dobija za chrupki dla dzieci:)
serce-ruchomy-obrazek-0294Dyrektor Przedszkola uprzejmie dziękuje Pani Katarzynie Skrzypek oraz uczeniom Szkoły Podstawowej w Rybarzowicach w osobach: Milena Wrona, Julia Kamińska, Maja Grygierzec, Natalia Nowak, Patrycja Mendrok, Kamila Kanik oraz Mikołaj Godziszka i Bartosz Wójcik za "Koncert Chopina"!

serce-ruchomy-obrazek-0294Dyrektor Przedszkola serdecznie dziękuje babci Olka z grupy starszaków Pani Małgorzacie Świerczek za pomoc w załatwieniu rekwizytów do zabaw dla przedszkolaków:)
serce-ruchomy-obrazek-0294Dyrektor Przedszkola gorąco dziękuje Pani Renacie Braszka za akcesoria do zdjęć plenerowych z dziećmi:)

serce-ruchomy-obrazek-0294Dyrektor Przedszkola gorąco dziękuje Firmie P.p.u.h. "RECORN" Panu Pawłowi Dobija za przekazanie chrupek kukurydzianych dla przedszkolaków:)

serce-ruchomy-obrazek-0294Dyrektor Przedszkola uprzejmie dziękuje babci Mai Cz. z grupy Średniaków za ukwiecanie placówki:)