PODZIĘKOWANIA

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

serce-z-twarza-ruchomy-obrazek-0044

Dyrektor Przedszkola serdecznie dziękuje Państwu Marii i Krzysztofowi Szymanek za dofinansowanie zabawek ogrodowych:)

*Dyrektor Przedszkola gorąco dziękuje Maciejowi Ł. za jednorazowe naczynia:)
* Dyrektor Przedszkola serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy pomogli zorganizować Uroczystość Dnia Babci i Dziadka:) A w szczególności:

* Mamusiom za pyszne, domowe ciasta:

Z grupy Maluchy: Małgosi S., Kasi K., Łukasza R., Szymona M., Igora K. Z grupy Średniaki: Laury K., Karola Cz., Dominika F., Tymona P., Miłosza M. Z grupy Starszaki: Vanessy Sz., Antosi Ł., Krystiana B., Nataniela T., Wiktora K., Pawła Ł.

*Babciom i Dziadkom za słodycze dla przedszkolaków: Emilki i Oskara B., Emilki K., Lubomira D., Kamila H., Dominika F.

*Za nagłośnienie Uroczystości: Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Dariuszowi Binda, Michałowi Jakubiec oraz Rafałowi Smolarz za obsługę sprzętu.

* Za udostępnienie kuchni oraz  naczyń Kołu Gospodyń Wiejskich.
* Mamusiom za obsługę gości!

*Za dekorację sali DL – rodzinie Państwa Sadlik.

*Za nieodpłatne udostępnienie sali DL Wójtowi UG Buczkowice.

*Za pomoc techniczną gospodarzowi DL.

* Za przygotowanie tej pięknej Uroczystości  Nauczycielom i Pracownikom Obsługi Publicznego Przedszkola.

serce-ruchomy-obrazek-0294serce-ruchomy-obrazek-0294serce-ruchomy-obrazek-0294serce-ruchomy-obrazek-0294serce-ruchomy-obrazek-0294serce-ruchomy-obrazek-0294serce-ruchomy-obrazek-0294
* Dyrektor Przedszkola gorąco dziękuje Regionalnemu Zespołowi Pieśni i Tańca "RYBARZOWICE" za "Noworoczne Kolędowanie" w przedszkolu